Şimdi yükleniyor
×

TOGG güncellemesi nasıl yapılır?

togg yazılım güncellemesi nasıl yapılır 2024

TOGG güncellemesi nasıl yapılır?

Merhaba dostlar,

Heyecan verici haberleri sizinle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Türkiye’nin ilk elektrikli akıllı cihazı T10X, yolculuğuna daha da heyecan verici bir şekilde devam ediyor! Bugün, uzaktan yüklenebilen yeni yazılım olan 1.4.0’ı kullanıcılarımızla buluşturmanın gururunu yaşıyoruz.

Bu güncellemeyle, T10X’in zaten büyüleyici olan özelliklerine yenilerini ekledik. Artık 23 binden fazla kullanıcımız, sınıfının en büyük uçtan uca bilgi eğlence ekranında uygulamaları tam ekran ve çeşitli renk temalarıyla keyifle kullanabilecekler. Oturum açarken artık pin girmeye gerek kalmadan, yüz tanıma özelliğiyle kolayca erişim sağlayabilecekler.

1.4.0 ile birlikte, T10X ekranlarına tamamen yeni bir arayüz getirdik. Uygulamalar artık tam ekran olarak görüntülenebilecek ve kullanıcılar istedikleri renk temasını seçebilecekler. Ayrıca, farklı kullanıcılar için profil bazlı kişiselleştirme hafızası sunarak, T10X’i kullanan herkesin deneyimini kişiselleştirmeyi sağladık.

Bu güncelleme aynı zamanda, kullanıcı geri bildirimlerini dikkate alarak, T10X orta konsolundaki dairesel kumandayla ana ekrana getirilen kısayol menüsünü genişlettik. Artık sıklıkla kullanılan iklimlendirme, güneşlik, telefon ve daha birçok özelliğe kolayca erişilebilecek.

Yeni yazılımımızla birlikte gelen iklimlendirme planlama özelliği sayesinde, kullanıcılar yolculukları için iklimlendirme programlarını önceden planlayabilecekler. Planlanan saatte başlamazlarsa endişelenmelerine gerek yok, çünkü T10X otomatik olarak 10 dakika sonra iklimlendirmeyi kapatıyor.

Son olarak, 1.4.0 güncellemesiyle kullanıcılarımızın Trumore uygulaması aracılığıyla T10X’lerine uzaktan erişmelerini sağladık. Şarj seviyesi, lastik hava basıncı ve konum gibi önemli bilgilere kolayca erişebilecekler.

Bu yeniliklerle, T10X kullanıcılarının yolculuk deneyimini daha da geliştirmek için çalışmaya devam ediyoruz. Geleceğinize güvenle yola çıkın!

Sevgi ve teknolojiyle kalın,